Archive for November, 2013

Výsledky II. kola volieb do orgánov samosprávnych krajov

Posted by Galina Smädová on November 27, 2013
Novinky / Komentáre sú deaktivované

 

Počet oprávnených osôb  – 1.391

Počet voličov     144

Účasť    10,35 %

Počet hlasov  odovzdaných jednotlivým  kandidátom pre voľby predsedu

1. RNDr. Rudolf Bauer PhD           25 hlasov

2. JUDr. Zdenko Trebuľa               144 hlasov

Rok na Gemeri

Posted by Galina Smädová on November 22, 2013
Novinky / Komentáre sú deaktivované

Rok na Gemeri - Plagát

Posted by Galina Smädová on November 15, 2013
Novinky / Komentáre sú deaktivované

Výsledky volieb do orgánov samosprávneho kraja v obci  Slavošovce zo dňa 09.11.2013

Počet oprávnených osôb:           1 391

Počet voličov:                                      359

Účasť                                                        25,81 %

Počet hlasov  odovzdaných jednotlivým  kandidátom pre voľby predsedu:

 

Meno Politická príslušnosť Počet hlasov
JUDr. Zdenko Trebuľa SMER -  SD, SMK,  Most – Híd 147
Ing. Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko 74
RNDr. Rudolf Bauer PhD.     Konzervatívni demokrati Slovenska 29
RNDr., Ing. Jaroslav Džunko Nezávislý kandidát 9
Ing. Jozef Holečko  MBA Nezávislý kandidát 6
Ing. Dominika Palaščáková PhD. Nová väčšina – Dohoda 6
JUDr. Vladimír Gürtler 7 statočných regionálna strana Slovenska 4
Bc. Ivan Kuhn  MA Občianska konzervatívna strana 4
JUDr. Rastislav Masnyk MBA SDKÚ-DS, SaS 4
Lukáš Sisák KSS 3

 

Počet hlasov  odovzdaných jednotlivým  kandidátom do zastupiteľstva:

Meno Titul Politická príslušnosť Počet hlasov
Štefan Bašták Ing. Smer 247
Ján Babič Ing. Smer 142
Jozef Kušnier Naše Slovensko 85
Gejza Milko Smer 80
Karol Horník Smer 76
Milan Fafrák KSS 43
Milan Mlynár Ing. SNS 36
Janka Vavreková KSS 33
Štefan Szaniszló Naše Slovensko 32
Ján Frák JUDr. nezávislý kandidát 31
Jozef Kováč Ing. NOVA 28
Eduard Mako Strana Rómskej únie na Slovensku 26
Ľudovít Gunár Strana Rómskej únie na Slovensku 22
Jaroslav Kočiš PhDr. KSS 19
Peter Bollo KDH, Most-Híd, SDKÚ 18
Jana Gallová Ing. Úsvit 18
Július Kerekes nezávislý kandidát 18
Juraj Bernár JUDr. KSS 17
Miloš Gallo-Barnák KDH, Most-Híd, SDKÚ 17
Stanislav Kučerák Strana Rómskej únie na Slovensku 13
Pavol Burdiga KDH, Most-Híd, SDKÚ 12
Zlatica Bachňáková KSS 11
Matúš Bischof Mgr. OKS 11
Ľuboš Gál Ing. 7 Statočných 11
Izabella Hurajtová Mgr. NOVA 10
Peter Pamula Bc. SNS 10
Tibor Takáč Ing. OKS 9
Ivan Kuhn Bc., MA OKS 6
Ján Lach Ing. KDH, Most-Híd, SDKÚ 6
Beáta Bekeová SMK 5
Božena Czmórová KDH, Most-Híd, SDKÚ 5
Ferenc Porubán Ing. SMK 4
Ján Szöllös Ing. SMK 3
Juraj Nagy nezávislý kandidát 2
Jozef Šebalj DS 1